Рус Укр Eng

Вы можете скачать логотип 7-го Украинского ланча:
PNG или EPS

Украинский завтрак в Давосе: СОБЫТИЯ

28.01.2011

7-й Украинский ланч в Давосе: «[email protected]&UA»

Share |

Davos Ukrainian Lunch 2011

В пятницу, 28 января 2011 года, в Давосе (Швейцария) Фонд Виктора Пинчука и международная инвестиционно-консалтинговая компания EastOne провели 7-й Украинский ланч, приуроченный к проведению Ежегодной встречи Всемирного экономического форума. В этом году ланч-конференция под названием «[email protected]&UA» прошла при участии Президента Украины Виктора Януковича и Президента Польши Бронислава Коморовского.

Ключевой темой дискуссии ланч-конференции стала программа подготовки двух стран к Чемпионату Европы по футболу в 2012 году. Главы государств также обсудили вопросы развития туристического потенциала стран, привлечение инвестиций для реализации ключевых инфраструктурных проектов, европейскую и глобальную интеграцию Украины в рамках сотрудничества с Польшей.

В этом году в работе 7-го Украинского ланча приняли участие около 300 человек, среди которых представители деловых кругов, политики, общественные деятели и журналисты.

Украинская ланч-конференция (Davos Ukrainian Lunch) – крупнейшее мероприятие, посвященное Украине, которое ежегодно проходит в Давосе во время Всемирного экономического форума. Дискуссии Украинского ланча призваны сформировать мнение деловых и политических кругов мира о ключевых тенденциях в развитии современной Украины. Фонд Виктора Пинчука и международная инвестиционно-консалтинговая компания EastOne проводят Украинскую ланч-конференцию в Давосе с 2005 года. За это время в работе приняли участие: Карл Бильдт, Александр Квасьневский, Крис Паттен, Джордж Сорос, Доминик Стросс-Кан, Томас Фридман, Арсений Яценюк и другие.

Проведение 7-й Украинской ланч-конференции поддержали партнеры:

Генеральный партнер

DCH LogoDCH – інвестиції заради прогресу!

Група DCH консолідує значну частину активів колишньої групи УкрСиб, однієї з найстаріших і найбільших промислово-фінансових груп України. Керуюча компанія групи, DCH Investment Management, дотримується інвестиційної стратегії, яка повністю відповідає моделі фонду прямого інвестування, орієнтованого на зростання ринкової капіталізації.

Активи групи DCH зосереджені у галузях промисловості, фінансів, транспорту, індустрії спорту, а також нерухомості – від виробництва будівельних матеріалів до девелоперського бізнесу. До складу групи DCH входить ВАТ «Азот» (Черкаси), один за найбільших виробників мінеральних добрив та інших хімічних продуктів. Девелоперський підрозділ групи, компанія DCH Real Estate, керує збалансованим портфелем об’єктів нерухомості. Серед основних сегментів групи – великі інфраструктурні проекти, багатофункціональні комплекси, а також малі житлові комплекси бізнес-класу та еліт-класу. Група DCH виступає інвестором реконструкції Міжнародного аеропорту “Харків» та низки інших ключових для УЄФА об’єктів– зокрема, стадіону «Металіст», сучасної спортивної бази, готової приймати учасників чемпіонату Євро-2012, дитячо-юнацької спортивної академії, де тренується нове покоління футболістів, а також фешенебельного 5-зіркового готелю на найбільшій площі Європи (пл. Свободи у Харкові).

Президент групи DCH Олександр Ярославський – генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Євро-2012). Він входить у ТОП-15 найвпливовіших українців (за рейтингами журналу «Кореспондент» і «Kyiv Post» 2010 року). Його футбольний клуб «Металіст» за останні 5 років чотири рази ставав бронзовим призером національної першості України та успішно виступає в Лізі Європи. Соціальними інвестиціями у розвиток спортивної та транспортної інфраструктури Харкова пан Ярославський зацікавився ще до прийняття УЕФА рішення про проведення чемпіонату Євро-2012 в Україні та Польщі. Загальний обсяг соціальних інвестицій Олександра Ярославського у підготовку міста до Євро-2012 становить $250 млн.

Коммуникационный партнер

Kyivstar Logo«Київстар» — одна з найшанованіших компаній України, оператор № 1 на ринку мобільного зв’язку та мобільного інтернету, найкращий та найдорожчий бренд в Україні.

Об’єднаний «Київстар» — українська бізнес-одиниця VimpelCom Ltd. до складу якої входять оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»). Компанія надає послуги голосового зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій бездротового та фіксованого зв’язку, у тому числі широкосмугового доступу в інтернет для приватних клієнтів та домогосподарств, середніх і малих підприємств, а також корпоративні послуги і мультисервісні конвергентні рішення для великих і національних компаній. Послуги надаються під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес».

У жовтні 2010 року «Київстар» увійшов у новий період свого розвитку — об’єднання з «Beeline-Україна». Відтепер до лідерського досвіду «Київстар» у запровадженні якісних та доступних послуг мобільного зв’язку для 25 мільйонів клієнтів додається потужній досвід «Beeline-Україна» у розвитку фіксованого зв’язку та індивідуальних рішень для бізнесу. Це виводить об’єдну компанію на якісно новий рівень розвитку та значно прискорює процес створення провідного мультисервісного оператора з унікальними компетенціями, досвідом і значущістю для країни. Об’єднаний «Київстар» не тільки інвестує в розвиток України — він стає каталізатором прискорення розвитку телекомунікацій країни, запорукою стабільності високої якості, активного впровадження нових послуг, що принесе користь клієнтам, галузі зв’язку і країні.

Специальный партнер

AlfaBank Ukraine LogoАльфа-Банк (Україна) — універсальний комерційний банк, що є частиною міжнародного консорціуму «Альфа-Груп». Банк займає провідні позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Банк входить до десятки найбільших банків країни за розміром активів та є одним із лідерів за обcягом коштів юридичних осіб та першим з-поміж найбільших банків за темпами приросту роздрібного депозитного портфелю у 2010 році.

Альфа-Банк (Україна) пишається своєю репутацією надійного і стабільного фінансового інституту зі швидким і зручним сервісом та інноваційним підходом до обслуговування клієнтів. Як член консорціуму «Альфа-Груп» Альфа-Банк (Україна) використовує багатий фінансовий досвід банківської групи, поєднуючи глибоке знання українського ринку та міжнародні стандарти бізнесу, що є однією з його конкурентних переваг. Підтримка акціонерів через регулярні збільшення капіталу є запорукою довгострокового розвитку Банку. 

Фінансова звітність Альфа-банку (Україна) підготовлена відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності та перевіряється аудиторами компанії PriceWaterhouseCoopers. Банк має рейтинги від міжнародної рейтингової агенції Standard & Poor's.

Партнер

Horizon Capital LogoHorizon Capital є провідною компанією з управління фондами прямого інвестування, яка управляє фондами із загальним капіталом у розмірі понад $600 мільйонів та інвестує в компанії із середнім рівнем капіталізації в Україні та регіоні. Інвесторам Horizon Capital пропонує унікальні знання специфіки регіону, мережу ділових контактів, лідерство на ринку та доступ до широкої низки компаній із середнім рівнем капіталізації та високим потенціалом зростання та прибутковості. Сьогодні Horizon Capital управляє трьома фондами: створеним у 2008 році фондом Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II) з капіталом у розмірі $370 мільйонів, створеним у 2006 році фондом Emerging Europe Growth Fund, (EEGF) з капіталом у розмірі $132 мільйони та створеним у 1994 році фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) з капіталом у розмірі $150 мільйонів.

Horizon Capital був створений у 2006 році шляхом переходу до нього інвестиційних фахівців-професіоналів з більш ніж 10-річним успішним досвідом роботи у WNISEF. Стратегія Horizon Capital полягає у виявленні високоякісних команд менеджерів та ефективному використанні реальних можливостей цільових сегментів ринків регіону, що розвиваються найбільш швидкими темпами. Інвестиції здійснюються головним чином у сектор промислових товарів та послуг, споживчих товарів та послуг, а також у фінансові установи. Як правило, Horizon Capital купує частки акцій компаній, які дозволяють йому контролювати або впливати на стратегію та ключові операційні рішення портфельних компаній через впровадження принципів корпоративного управління. Для реалізації більш значних інвестиційних можливостей він може об’єднувати зусилля з іншими інвесторами у регіоні, що поділяють його стратегію.

Horizon Capital має гарні умови для отримання високих прибутків від інвестицій завдяки успішному досвіду роботи своєї команди та дисциплінованому підходу до інвестиційної діяльності.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.horizoncapital.com.ua

Скачать полную справку про партнеров (PDF)

Новости

RSS Все новости

Виктор Янукович: ЕВРО-2012 даст новый толчок развитию Украины и Польши

28.01.2011

Президент Украины Виктор Янукович убежден в том, что проведение чемпионата Европы по футболу ЕВРО-2012 в Украине и Польше даст новый толчок развитию двух стран

На 7-м Украинском ланче в Давосе Виктор Янукович и Бронислав Коморовский обсудят роль ЕВРО-2012 в развитии Украины и Польши

25.01.2011

В пятницу, 28 января 2011 года, в Давосе (Швейцария) Фонд Виктора Пинчука и международная инвестиционно-консалтинговая компания EastOne проведут 7-й Украинский ланч, приуроченный к проведению Ежегодной встречи Всемирного Экономического Форума

Страницы 1 ... из 1
Создание и поддержка сайта: Креативное агентство «Арт Депо»